Вітання секретаря міської ради з Всеукраїнським Днем бібліотек!

31092016Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні у вересні, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така важлива інституція, як бібліотека.
Книга завжди була в особливій пошані на українській землі. Наші мудрі предки заснували велику культурну традицію створення бібліотек – храмів духовності, бо знали, що книга – невичерпне джерело натхнення, розвитку та вдосконалення кожної людини. Сучасні бібліотеки – це справжній скарб, багатство нації. А збережене та примножене воно завдяки благородній та клопіткій праці наших бібліотекарів. Вони справжні хранителі і збирачі духовних скарбів, порадники на шляху до вершини знань та мудрості, провідники у світ непізнаного.

Щиро вдячний вам, шановні працівники бібліотек, за ваше служіння бібліотечній галузі, за щире бажання зберегти і передати інтелектуальне і духовне багатство. Бажаю вам доброго здоров’я, миру і благополуччя, щасливих подарунків долі, зростання читацького попиту на книгу, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи та нових успіхів на ниві просвітницького служіння людям.

Секретар міської ради

Віктор Федоренко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.