Вітання секретаря міської ради з Днем працівників освіти!

66666Шановні працівники освіти!

Сердечно вітаю вас з професійним святом. Вчитель – одна з найпочесніших професій. Від вас, дорогі освітяни, залежить які духовні та культурні цінності будуть успадковані нащадками, хід історії і наше майбутнє. Ви виховуєте людину, яка захистить, прославить і передасть майбутнім поколінням могутню і квітучу Україну.

Кожен з нас згадує свого вчителя – того, котрий відкрив чарівний світ книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, який своєю мудрістю та любов’ю вселив в нас віру у себе та допоміг знайти свій шлях у житті. Творчі, знаючі, мудрі, креативні – саме ці риси притаманні потужному колективу педагогів нашого міста, який славиться вагомими здобутками на освітянській ниві. Удосконалюючи навчально-виховний процес, вони щоденно ставлять перед собою нові завдання, які гарантують не лише отримання учнями знань, але й формують особистість, здатну творчо мислити і самостійно робити висновки.

Низький уклін вам, дорогі освітяни, за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за ваші уроки добра і чесності, за любов до дітей і до рідного краю. Бажаю вам міцного здоров`я, терпіння, невичерпних творчих сил, миру і злагоди у ваших родинах, щастя і безмежної любові.

Секретар міської ради

Віктор Федоренко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.