Верховна Рада ухвалила законопроект щодо оновлення системи соціального захисту ветеранів та їхніх сімей

275131389_310673341159583_5853185843653777_nВерховна Рада України ухвалила у другому читанні та в цілому законопроект № 5583, що передбачає проведення в Україні комплексного огляду та оновлення системи соціального захисту ветеранів війни, членів їхніх сімей та родин загиблих воїнів.

За ініційовані Мінветеранів відповідні зміни до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» проголосували 354 народних депутати. Напередодні зміни були одноголосно підтримані Комітетом Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів у другому читанні.

Зокрема, чинний Закон доповнено новими статтями щодо визначення державної політики соціального захисту ветеранів війни, її формування та реалізації, а також щодо визначень системи соціального захисту ветеранів війни.

Відтак, комплексний огляд системи соціального захисту ветеранів війни та членів їхніх сімей в Україні буде проводитись раз на три роки. Також такий огляд буде проведений після закінчення воєнних дій, що дозволить актуалізувати норми законодавства щодо статусів, соціальних пільг та гарантій відповідно до сьогоднішніх реалій.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.