Громади Черкащини за тиждень відправили 80 тонн гуманітарної допомоги

photo_2022-03-24_17-31-34У Черкаському районі продовжують відправляти гуманітарні вантажі. У кожній громаді району від початку війни оголошено збір продуктів харчування, медикаментів та речей першої необхідності для військовослужбовців тероборони та ЗСУ.

Лише за останній тиждень відправлено 80 тонн гуманітарної допомоги у райони, де тривають бойові дії, з Канівської, Смілянської, Чигиринської, Корсунь-Шевченківської, Городищенської, Кам’янської міських, Бобрицької, Березняківської, Леськівської, Ліплявської, Медведівської, Мошнівської, Михайлівської, Степанецької, Сагунівської, Тернівської та Червонослобідської сільських територіальних громад, інформують у Черкаській РДА.

У Балаклеївській, Білозірській, Будищенській, Ротмістрівській, Руськополянській, Степанківській, Мліївській та Набутівській сільських територіальних громадах, а також у кожній громаді Черкаського району займаються приготуванням їжі для тимчасово переміщених осіб, ЗСУ, передають на блок-пости та у військові частини. Готуються гарячі комплексні обіди, випічка та багато іншого для військовослужбовців тероборони, Збройних Сил України. В’яжуть маскувальні сітки та передають за призначенням.

Загалом з початку війни громади району відправили близько 140 тонн гуманітарних вантажів у Харків, Київ, Чернігів, Маріуполь, Суми, Лисичанськ, Бахмут, Бровари, Васильків і Бориспіль, Херсон, Запоріжжя та у Донецьку область.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.