За час війни до обласної служби зайнятості звернулися 185 переселенців

пошук роботиНа цей час обласна служба зайнятості обслуговує близько 15 тисяч безробітних. Зокрема, з 24 лютого 2022 року зареєстровано 1400 безробітних, а 1900 клієнтів за цей період були працевлаштовані.

Від початку введення воєнного стану в Україні і по 23 березня 2022 року до Черкаської обласної служби зайнятості звернулися 185 внутрішньо переміщених громадян, 97 осіб отримали статус безробітних. Переважно це жителі Києва та Київської області, які перед цим працювали: керівниками, юристами, менеджерами, спеціалістами державної служби, інженерами, викладачами, лікарями, продавцями, кухарями тощо.

На сьогодні у базі даних обласної служби зайнятості налічується 365 вакансій, із них – 112 у місті Черкаси. Здебільшого, це робітничі професії.

Як розповіла директорка Черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак, зараз фахівці працюють не лише на робочих місцях, а й консультують усіх зацікавлених в Гуманітарному центрі Черкаської міської ради.

Безпосередньо до Черкаського міського центру зайнятості з 24 лютого звернулися 52 людини, які приїхали з інших областей України. Більшість працевлаштовані до комунальних підприємств міста, серед яких: «Дирекція парків», «Черкаситеплокомуненерго Черкаський художньо-технічний коледж, «Черкаський геріатричний пансіонат», «Черкаська обласна лікарня» та ін.

Загалом, у період воєнного стану за сприяння міського центру зайнятості, працевлаштовані 97 безробітних громадян.

Наразі черкаські роботодавці потребують: бухгалтерів, водіїв автотранспортних засобів, швачок, фрезерувальників, двірників, слюсарів-електриків із ремонту електроустаткування тощо.

Нагадаємо, що за допомогою можна звернутися до будь-якого центру зайнятості України, незалежно від зареєстрованого місця проживання чи місця перебування. Зареєструватись в центрі зайнятості можна трьома способами, зокрема: через портал «Дія» (лише зі стаціонарного ПК), скориставшись послугою «електронна черга» на вебсайті Державної служби зайнятості, або ж особисто прийти до центру зайнятості з необхідними документами.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.