Вчора відбулися проводи призовників Черкащини на службу у військових формуваннях

img_20161026_120445Вже за декілька днів вони опановуватимуть військову справу в Збройних Силах та Національній Гвардії України. Учора призовників урочисто провели на службу у військових формуваннях, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

З початку цього місяця і до кінця листопада в армію забирають юнаків віком від 20 до 27 років. Загалом, як зауважив обласний комісар Євген Курбет, за плановим завданням з Черкаської області мають призвати на строкову військову службу 526 осіб. Нині набрано більше 400 молодих людей. Більшість з них проходитимуть службу в навчальних центрах міст Десна, Старичі та Васильків та в окремій бригаді охорони Генерального штабу. У лавах Національної Гвардії служитимуть 180 черкащан та ще 40 чоловіків – у навчальному центрі Державної спеціальної служби транспорту, що у Чернігові.

– Служба в армії – це школа мужності, хоробрості й стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя, – наголосив Євген Курбет. – Звичайно, ніхто із призовників у зону боїв не потрапить, але отримані знання та вміння стануть їм у нагоді в майбутньому.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *