Смілянські колегіанти представили на науково-дослідницькому конкурсі власний мініпланетарій

З 11 по 14 жовтня учениці 10 класу школи № 3 колегіуму dpobqkjwlkiГетьман Анна та Гетьман Анастасія брали участь у другому етапі міжнародного конкурсу конкурсу науково-технічної творчості школярів “Intel Техно Україна 2016-2017″ який проходив в рамках заходів Фестивалю інноваційних проектів “Sikorsky Challenge 2016″. Учениці розповіли про свою поїздку та захист роботи «Відкрий для себе всесвіт» так:
“Коли ми приїхали до Києва, масштаби КПІ нас відверто здивували. Виявляється, коли з’їжджаються всі студенти то «населення студентського містечка за чисельністю жителів» майже таке, як населення Сміли. Перший день то – день зустрічі. Нас радо зустрічало містечко Київського політеху. Коли всі зареєструвались – розпочалося свято відкриття. Вразило скільки поважних гостей були присутні на ньому, члени команд, їх керівники, представники інших держав, звичайно поважне журі”.

ve-kvfeyixe12 жовтня розпочався закритий захист. Робота колегіантів називалася: «Відкрий для себе всесвіт». Вивчення Всесвіту, навіть тільки відомої його частини, є грандіозним завданням. Щоб одержати ті відомості, які мають сучасні вчені, знадобилися праці цілих поколінь.

“Основним завданням нашої роботи є популяризація базових астрономічних знань серед школярів молодшої та середньої ланки, донесення до дітей цікавої інформації про наш світ, бажання зацікавити їх вивченням астрономії та заохотити до нових досліджень. Тому ми поставили собі за мету створити інтерактивну модель мініпланетарію з звуковим супроводом для демонстрації будови сонячної системи, класифікації зірок та видів галактик. Для виготовлення власного мініпланетарію використали дерев’яний каркас, який за формою нагадує невеличку коробку. Всередину помістили світлодіоди для того щоб підсвічувати картинки на яких зображені планети, зірки, галактики. Члени журі уважно слухали нас, ставили свої запитання, давали свої рекомендації щодо нашого мініпланетарію”, розповідають учениці.

Члени журі гідно оцінили нашу роботу. Колегіанти отримали дипломи та цінні подарунки, а також почесну відзнаку від асоціації жінок дослідниць, до речі, єдину на весь конкурс.

Анна Гетьман, Анастасія Гетьман,

школа №3-колегіум

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *