Участь в обласному “круглому столі” щодо попередження насильства над дітьми

pm514image004-1Сміляни взяли участь у роботі «круглого столу», який пройшов на тему “Попередження вчинення сексуального насильства над дітьми старшого дошкільного віку”. Захід відбувся днями в приміщенні комунального закладу «Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», повідомляє сектор комунікації ГУ НП в Черкаській області.

У заході взяли участь поліцейські, працівники освіти із загальноосвітніх та спеціальних шкіл області, працівники соціальних служб, служб у справах дітей та інші.

Обговорювалися питання ставлення суспільства до дітей, прояви жорстокого поводження з ними та зневажання їхніх інтересів, внаслідок чого формуються соціально дезадаптовані, малоосвічені особистості, а головне – насильство знову породжує ту ж саму жорстокість.

Правоохоронець довів до присутніх сумну статистику насильства над дітьми. Більшість випадків завдання психічної та фізичної шкоди здоров’ю залишаються незареєстрованими, тому, що значна частина інформації про насильство у ставленні до дітей залишається прихованою з багатьох причин: страх дітей, мовчання батьків, соціальна прийнятність насильства. Суспільство усе ще виявляє нерішучість щодо заходів боротьби з насильством у родині.

Наприкінці зустрічі присутні дійшли до спільного висновку, що усім людям не слід бути байдужими і разом запобігати цьому виду правопорушення. Як працівникам освіті, так і поліцейським постійно проводити попереджувальну роботу з батьками з метою недопущення випадків жорстокого поводження з дітьми в сім’ях, а також відстежувати подібні випадки. Адже насильство над дітьми є проблемою загально масштабною. Діти – майбутнє кожної країни. Якщо вони живуть здоровим життям зараз, то у країні буде хороше майбутнє.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *