Українцям пропонують мобільний ігровий симулятор з такмеду

Українцям пропонують скористатись мобільним ігровим симулятором для тренування навичок порятунку життя та допомоги пораненим в умовах бойових дій LifesaverSIM.

Симулятор створений для Сил оборони, а також для всіх, хто живе та працює в умовах війни і хоче навчитися надавати допомогу та рятувати життя, інформує osvita.ua.

Перший навчальний курс для всіх військових ASM створений у співпраці з досвідченими інструкторами та бойовими медиками. Він відповідає настановам Комітету TCCC та стандарту NATO і враховує усі важливі аспекти надання допомоги на полі бою

Розробники працюють над розширенням платформи новими функціями та тренувальними модулями з тактичної медицини для провайдерів вищих рівнів – бійців-рятувальників (CLS) та бойових медиків (CMC).

Планується, що будуть додані програми з домедичної допомоги, що можуть знадобитися усім – зупинка кровотечі (Stop the Bleed), серцево-легенева реанімація (CPR), базова підтримка життя (Basic Life Support).

Безоплатний доступ до LifesaverSIM можуть отримати всі українці, незалежно від їх географічного розташування, підтвердивши своє громадянство через застосунок Дія.

Завантажити застосунок LifesaverSIM та підготуватись до ситуацій, коли ваші дії можуть врятувати життя, можна за посиланнями:

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.