На Черкащині розпочинають роботу над проектом регіонального плану управління відходами

В області розпочали роботу над напрацюванням проекту регіонального плану управління відходами. Координує цей процес управління екології та природних ресурсів ОВА.

Натепер фахівці управління напрацювали алгоритм дій з роботи над регіональним планом управління відходами. Послуговуються вимогами Закону України «Про управління відходами», Національної стратегії управління відходами та Національного плану управління відходами. Також утворено робочу групу з підготовки пропозицій до проекту регіонального плану управління відходами.

Регіональний план управління відходами має стати документом державного планування, що містить комплекс взаємопов’язаних завдань і заходів, узгоджених за строками та ресурсним забезпеченням з усіма задіяними виконавцями, спрямованих на забезпечення сталого управління відходами в регіоні.

Впровадження комплексної системи поводження з відходами в області направлено на зменшення обсягу захоронення відходів та збільшення обсягу їх відновлення, впровадження новітніх технологій для переробки відходів та залучення інвестицій.

За інформацією управління екології та природних ресурсів ОВА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.