У смілянській бібліотеці підтримують дружні зв’язки із американцями

308470294_2323033497849233_1270202754454517253_nЮні сміляни та гості міста мали чудову нагоду поспілкуватися з американськими бібліотекарями. На зв’язок із читачами дитячої бібліотеки вийшли партнери та друзі книгозбірні Kirsten Vaughan — бібліотекар книгозбірні м. Кембридж (штат Мінесота, США), Sandy Hjelm Buckingham — волонтер США та Анна Фартушна, яка допомагала знайти спільну мову, перекладаючи розмову.

Для учасників Zoom-зустрічі Кірстен та Анна прочитали книгу «Wally Wants to Hug» («Воллі хоче обійнятися»). Цікава історія з яскравими малюнками сподобалася смілянським читачам. Юні учасники зустрічі зіграли в гру, правила якої запропонували їм Кірстен та Анна. Діти розказували вірші та співали англійською для онлайн-гостей. Кірстен та Сенді висловили свою вдячність та підтримку юним смілянам та всій Україні в цей нелегкий час.

Зустріч подарувала усім учасникам теплі емоції та гарний настрій. У дитячій бібліотеці подякувати пані Кірстен, пані Сенді та пані Анні за натхненну зустріч, за багаторічну дружню співпрацю зі смілянською книгозбірнею.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.