Ревізори виявили у лікарні ім. Софії Бобринської порушень на 1,7 млн грн

аудитФахівці Управління Держаудитслужби в Черкаській області під час ревізії питань фінансово-господарської діяльності Смілянської багатопрофільної лікарні ім. Софії Бобринської виявили фінансових порушень на суму 1,7 млн грн.

Перевіряли діяльність у період із 01.01.2018 по 31.03.2022.

Установлено випадки занесення закладом недостовірних даних щодо медичних показників діяльності установи до електронної системи Міністерства охорони здоров’я та відповідно до Звітів про обсяг наданих медичних послуг, зокрема стосовно кількості осіб, які перебували у відділенні / палатах інтенсивної терапії. Отже, установою завищено обсяг фактично наданих послуг на загальну суму 746 тис. грн, які були профінансовано НСЗУ в повному обсязі.

Крім того, під час ревізії виявлено випадки занесення лікарнею недостовірних даних щодо медичних показників діяльності установи, а саме кількості пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, до електронної системи Міністерства охорони здоров’я за Договором про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, через що завищено обсяг фактично наданих послуг у Звіті про обсяг наданих медичних послуг, який профінансовано НСЗУ в повному обсязі на загальну суму 344 тис. грн.

На адресу об’єкта контролю надіслано вимоги щодо усунення виявлених під час ревізії порушень.

За результатами контрольного заходу 3 посадових осіб установи притягнуто до адміністративної відповідальності за частиною першою статті 164-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано Головне управління Національної поліції в Черкаській області, Управління Служби безпеки України в Черкаській області, Черкаську обласну прокуратуру та Балаклеївську сільську раду, повідомили в Управлінні Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.