Понад тонну кавунів та динь цьогоріч не допустили до продажу на ринках Черкащини

кавуни диніЧерез перевищення вмісту нітратів на ринки області не допустили 1 тонну 5 кг кавунів та динь. Про це повідомив начальник відділу безпечності харчових продуктів обласного управління Держпродспоживслужби Сергій Гончаров.

Кожна партія баштанних, яка заїжджає на офіційні ринки, досліджується державними лабораторіями, що входять до складу Черкаської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби. Задля дослідження спеціалісти відбирають зразки продукції. Ці зразки посвідчують стан усієї партії.

За цьогорічний сезон спеціалісти лабораторій дослідили 316 зразків кавунів на вміст нітратів. Перевищення допустимої норми виявили у 7 зразках. У результаті 520 кг кавунів не допустили до реалізації на ринках області.

Такі ж дослідження проведено і щодо 121 зразка динь. 9 зразків – із перевищенням гранично допустимої концентрації нітратів. Таким чином на прилавки ринків області не потрапило 485 кг динь.

Сергій Гончаров порадив купувати баштанні тільки на офіційних ринках, у магазинах чи супермаркетах, де вся продукція має проходити належну перевірку. Це убезпечить вас від придбання неякісної продукції.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.