У Смілі відбулося виїзне засідання комітету Верховної Ради

Народні депутати від Черкащини спільно з депутатами обласної ради лобіюватимуть виділення коштів на капітальний ремонт та будівництво  доріг Черкаської області. Про це йшлося в ході  роботи виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, що відбулося сьогодні, 4 вересня в м. Сміла (Черкаська область).

Як повідомив Сергій Рудик,  народний депутат України, обраний від 198-го виборчого округу – Сміла, Кам’янка, Черкаський район, він спільно з  народним депутатом від Кіровоградщини Олександром Горбуновим став ініціатором виїзного засідання з метою привернути увагу до аварійного стану  доріг межуючих Черкаської та Кіровоградської областей. Відтак,   на розгляд профільного комітету було винесене актуальне питання ремонту автошляхів  Н-01 Київ-Знам’янка на  ділянці Теклине-Сміла-Косарі та Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці Черкаси-Сміла-Носачів.

«Ми проїхали сьогодні  ділянки «Київ-Корсунь», «Корсунь-Городище», «Городище-Сміла», «Сміла-Кам’янка» з багаторазовими зупинками на найбільш аварійних ділянках. Дороги в жахливому стані.  Ділянка Корсунь-Шевченківський  вдень небезпечна для пересування, а вночі, особливо при непогоді, стає просто смертельно небезпечною. Після Сміли неможливо їхати швидше 20-30 км/год: напливи, ями-«бампероуловлювачі»,  глибиною як  протитанкові рови. Це українське бездоріжжя 17ст., при якому нам немає що робити в Євросоюзі» – зауважив Рудик.

Депутат зазначив, що будучи обраним до Верховної Ради від округу, на якому  пролягають дані аварійні автошляхи, неодноразово наголошував на необхідності проведення їх реконструкції та двічі звертався до прем’єр-міністра з депутатськими запитами щодо невідкладного включення до плану першочергових робіт з ремонту автодоріг цих аварійних ділянок.

«Головний урядовець країни так і не пояснив мені та моїм виборцям  чому мешканці Черкащини мусять терпіти бездоріжжя та чекати, відповідно до його відповіді,  на «можливе здійснення таких робіт в майбутньому».  В той час як Уряд здійснює ремонт доріг міжнародного спрямування, люди що живуть в середині країни,  не заслуговують на хороші дороги? Переконаний, що якби прем’єр-міністр за кермом власного, а не державного,  авто «проїхався» цими «танкодромами», то зрозумів би увесь масштаб транспортної проблеми» – вважає Сергій Рудик.

Автомобільна дорога національного значення в Україні Київ-Знам’янка (автошлях Н 01) проходить територією Київської, Черкаської та Кіровоградської областей. Загальна довжина шляху становить 266,4 км, з під’їздами — 274,7 км.

Автомобільний шлях національного значення на території України ЗолотоношаЧеркасиСмілаУмань (автошлях Н 16 ) проходить територією Черкаської області. Починається в Золотоноші, проходить через Черкаси, Смілу, Шполу, Звенигородку, Тальне та закінчується в Умані. Загальна довжина — 199,6 км.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *