У Смілі нині знайшли прихисток понад 5200 вимушених переселенців

переселенціУ Черкаському районі продовжують співпрацю з органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями щодо надання гуманітарної допомоги. В цілому ситуація з гуманітарною допомогою покращилася.

Знайдено резерви в Україні. Нам допомагають підприємці з Черкаської області. Тому що потік гуманітарних вантажів з-за кордону поступово зменшується.

Тримаємо на контролі питання експлуатаційного утримання доріг державного та місцевого значення. Ремонт доріг у сучасних реаліях – це неабияка розкіш. Тому роботи мають бути виконані відповідально та якісно.

З 1 вересня заклади освіти працюватимуть у звичайному режимі. Вже не перший рік діти не отримують якісних знань. Дистанційне навчання не може замінити повноцінного живого спілкування. Наше підростаюче покоління має бути освіченим. Українці – розумна нація і будуть навчатися. Це позиція керівництва нашої держави.

Сьогодні – День біженця. Мільйони українців залишили свої домівки, тікаючи від російської агресії в пошуках безпеки. Багатьом з них немає куди повертатися, адже їхні оселі зруйновані рашистами.

Наразі в Черкаському районі – 53367, з них у Черкасах – 18663, у Смілі – 5267, у Каневі – 4063 особи.

В районі працюють над пошуком житла на невизначений час для багатодітних родин, які евакуювалися у наш регіон із зони бойових дій.

Якщо маєте можливість надати прихисток біженцям з України, заходьте на https://prykhystok.gov.ua/ та розміщуйте оголошення. Проект «Прихисток» – це найбільша українська платформа із пошуку безкоштовного житла для переселенців.

Працює «гаряча лінія» допомоги громадянам. Хто потребує допомоги – просимо звертатися за номерами телефонів: 068 277 48 20, 063 051 37 08, 04733 2 00 60.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.