Грози, дощ та град: на Черкащині відсьогодні зміниться погода

грозиРозпечене повітря, що надійшло з північної Африки провокує утворення спеки та посухи на всій території Центральної Європи. Це негативно впливає на майбутній урожай, у великих містах погіршується якість атмосферного повітря, потерпають люди.

На Черкащині сьогодні найспекотніший день: 30-34°. Температурний фон 24°, що на 4° вище норми. І це на фоні тривалого періоду відсутності ефективних дощів, яких у травні випало 50% від норми, а з початку червня лише 30%.

Тож, наразі дощі вкрай необхідні всім сільськогосподарським культурам.

ЩО ЧЕКАТИ НА ПОТОЧНОМУ ТИЖНІ?

В атмосфері почалася перебудова синоптичних процесів. За розрахунками, СЬОГОДНІ ВВЕЧЕРІ над Польщею, в улоговині потужного циклону «OPHELIA»з центром над Середньою Волгою, зародиться атмосферний вихор, який ЗМІНИТЬ ПОГОДУ у нашому регіоні. Цей вихор переміщуватиметься з північного заходу вздовж Дніпра на Каспій, тому наш регіон буде знаходитися в зоні його атмосферних фронтів впродовж 3-4 днів створюючи ГРОЗО-ЗЛИВО НЕБЕЗПЕЧНУ СИТУАЦІЮ!

Існує велика ймовірність, що місцями опади можуть бути значними та супроводжуватися ГРАДОМ ТА ШКВАЛАМИ. З вітрами північної складової до нашого регіону буде надходити більш прохолодне повітря. Температурний фон знизиться і відставатиме від КЛІМАТИЧНОЇ НОРМИ на 4-5º. Вночі очікується 9-14º, вдень 18-23º.

Зміна погоди пом’якшить агрометеорологічну ситуацію в області, дощі покращать вологозапаси грунту, температурний фон буде більш комфортним для всіх с/г культур, показник пожежної небезпеки знизиться, якість атмосферного повітря у містах покращиться.

ЗА ПОПЕРЕДНІМИ РОЗРАХУНКАМИ, у наступні вихідні атмосфера поступово стабілізується.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.