У Смілі нині проживає 6479 ВПО

У Черкаській РВА провели апаратну нарадуіз заступниками голови, керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації підбили підсумки роботи за два місяці 2024 року та спланували подальшу роботу.

У сфері містобудування і архітектури видано 14 будівельних паспортів на будівництво житлових будинків та господарських споруд, надано дані (містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки) на проектування та будівництво 7 об’єктів. На засіданні ради при відділі містобудування та архітектури районної державної адміністрації розглянуто 11 проєктів детальних планів територій населених пунктів територіальних громад.

Ефективне використання фінансових ресурсів бюджетними установами району є одним із питань, яке наразі перебуває під постійним контролем. За звітний період проведено 5 засідань робочої групи „Прозорість і підзвітність“, на яких розглянуто публічні закупівлі органів місцевого самоврядування району. На цьому тижні плануємо чергове засідання.

На сьогодні відкрито та успішно функціонують 3 ветеранські хаби в Канівській, Чигиринській та Леськівській територіальних громадах. Ветеранський хаб є місцем, куди захисники зможуть звернутися по допомогу, пораду та підтримку у будь-який час, знайдуть співрозмовників, які зрозуміють їхні переживання та потреби. Разом із керівниками громад працюємо над тим, щоб такі хаби були створені і в інших громадах району.

Не залишаються поза увагою українців, які через війну тепер наново налагоджують життя у Черкаському районі, що став для них прихистком. Станом на 04.03.2024 загальна кількість зареєстрованих ВПО становить 53 715, з них: у Черкасах – 25 668, Смілі – 6 479 та у Каневі – 3 775 осіб, повідомила начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.