Міжнародні змагання Kizilalan MTB CUP C2 2024 відбулися в лютому в Анталії (Туреччина). Участь у стартах узяла черкащанка Ірина Слободян. Спортсменка-велосипедистка гідно представила Україну та Черкащину, виборовши 3 місце. Про це повідомили в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.
Ірина Слободян – із бронзою міжнародних велозмагань
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/date.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/user.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/alert.png)
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.
Залишити відповідь