У одному із лісництв Смілянського лісового господарства облаштувала нову теплицю

bdbc7dd73a229aacb735e7b2fdf5f024У Городищенському лісництві державного підприємства “Смілянське лісове господарство” облаштували нову теплицю для живцювання декоративних деревних порід, яка має розмір 100 м2. Адже вирощування такого садивного матеріалу – досить перспективний напрям у лісовому господарстві.

Як інформують у державному підприємстві «Смілянський лісгосп», незабаром працівниками лісництва буде заживцьовано у теплицю близько 5000 шт. рослин різних видів. Для гарної приживлюваності й росту садивного матеріалу, після їх укорінення, деякі рослини контейнерують та переносять у відділення дорощування.

Дане відділення відповідає за формування повноцінних саджанців, які в подальшому буде висаджено на декоративний розсадник, де на сьогоднішній день зростають різні види рослин таких як: туя, ялівець, барбарис, бірючина, ялина, самшит, спірея, гортензія, айва, аронія, форзиція, верба, ялиця, бересклет, тис, коніка, піроканта, калина, жасмін, дейція та ін.

Вирощений посадматеріал використовується для реалізації населенню, його різновидність, наявну кількість та іншу детальну інформацію, можливо дізнатись звернувшись в Городищенське лісництво.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *