У Смілі триває підготовка до оздоровчої кампанії

завантаженняВ населених пунктах Черкащини розпочато підготовчу роботу до літнього оздоровчого періоду для дітей. Зокрема, Смілянським міським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області активно вживаються заходи щодо забезпечення літнього оздоровлення дітей у місті Сміла.Як інформує в.о. начальника Смілянського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби Тетяна Куліда, поряд з організаційними заходами міським управління здійснюється інформаційно-роз’яснювальна та навчальна робота з персоналом оздоровчих та відпочинкових заходів.
Так, у квітні цього року на засіданні координаційної ради виконавчого комітету Смілянської міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення міста відповідальними фахівцями Смілянського міського управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області внесено конкретні пропозиції щодо підготовки закладів оздоровлення та відпочинку дітей у м. Смілі до літньої оздоровчої кампанії 2018 року, а згідно з планом комісійних перевірок об’єктів нагляду на 2018 рік, затвердженого рішенням комісії ТЕБ та НС виконавчого комітету Смілянської міської ради, наші представники візьмуть участь у перевірках відпочинкових таборів міста.
Водночас, Смілянським міським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області підготовлені та надіслані інформаційні матеріали до управління освіти, молоді та спорту, відділу охорони здоров’я міськвиконкому, адміністрації ТОВ «ДОТ «Тимурівець» щодо проведення заходів з підготовки до оздоровчого періоду та вже розроблено навчальні матеріали до семінарського заняття з працівниками харчоблоків оздоровчих та відпочинкових закладів.
Робота з підготовки до літнього оздоровчого періоду 2018 року для дітей у місті Сміла триває.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *