Сміляни успішно виступили на відкритому чемпіонаті області з легкої атлетики

6У легкоатлетичному манежі Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву змагалися 47 легкоатлетів з Черкас, Сміли, Драбова, Смілянського району, Кам’янського та Корсунь-Шевченківського районів. Програма змагань включала: біг на 60, 100, 200, 400 м, стрибки у довжину, штовхання ядра, метання м’яча. Переможці визначалися окремо по нозологіях та статі. У числі переможців серед молодших спортсменів в змаганнях з бігу на 60 метрів є і сміляни – Владислав Борисюк, Анна Коротич та Вадим Мачулка.

У змаганнях з бігу на 100 метрів перемогли  Давид Стахурський, Василь Корольов та  Дмитро Подгорський.

Серед переможців у змаганнях з бігу на 200 метрів Ярослава Пузань та Дмитро Подгорський. На дистанції 400 метрів чемпіонство завоювала Ярослава Пузань.

Кращі результати зі стрибків в довжину показали Дмитро Подгорський, Василь Корольов та Анна Коротич.

У змаганнях з метання м’яча кращі результати показали Василь Корольов та Анна Коротич.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами і медалями та прийматимуть участь у чемпіонаті України та фіналі Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики.