У лісах Черкащини порахували диких звірів

КІЛЬКІСТЬ-ТВАРИН-2021-1536x1031Протягом січня-лютого у лісах Черкащини тривав облік чисельності диких парнокопитних та хутрових мисливських тварин, який є обов’язковим для усіх користувачів мисливських угідь. Такий щорічний облік здійснюється з метою об’єктивного контролю за використанням і відтворенням мисливських тварин на території області.

За словами завідувача сектору мисливського господарства обласного управління Володимира Рибалки, кількість диких мисливських тварин в лісах Черкащини знаходиться в межах оптимальної чисельності, а по окремих мисливських угіддях і перевищує оптимальний рівень.

Таксація протягом останнього десятиріччя свідчить, що на Черкащині є позитивна динаміка щодо збільшення чисельності диких тварин в мисливських угіддях. Так, приміром, кількість копитних диких тварин за 14 років з 7,6 тисяч зросла до 11,3 тисяч; кількість хутрових тварин – з 37 тис до 53,5 тис.

Як розповіли в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, почала збільшуватися популяція дикого кабана. Цьогоріч зафіксували ще й 89 ланей, яких віднедавна почали розводити у мисливських господарствах.

Загалом, у Черкаській області функціонує 55 мисливських господарства, з них 4 підпорядковані державним лісовим господарствам.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *