Минулого року до смілянських поліцейських надійшло майже 800 звернень щодо крадіжок

поліціяНа сесії міської ради заслухали звіт про стан законності, охорони громадського порядку на території Сміли. Як зазначив очільник відділу поліції №2 Черкаського районного управління поліції (а це смілянський відділ поліції), минулоріч по штату у відділі поліції працював 121 співробітник, в наявності 107.У 2021 році штат збільшився до 139 осіб, по факту – 120.

Разом з тим, як зазначив Денис Буштрук, частина смілянських правоохоронців обслуговують міста Городище та Канів.  Це слідчі і оперуповноважені.

Щодня у Смілі цілодобово чергують 2 наряди сектору патрульної поліції, 1 наряд державної служби охорони, 2 слідчо-оператвині групи. Як і раніше, криміногенна ситуація, яка склалася у Смілі за минулий рік залишається складною.

За рік від смілян надішло 13 тисяч 794 заяви та повідомлень. До єдиного реєстру досудовхи розслідувань внесли відомості щодо 1954 кримінальних правопорушень. Розкрито – 314 справ.

Для порівняння, у 2019 році процент розкриття злочинів був на рівні 15,9%. У 2020 – 34,9%.

Також, оголошено про підозру у 103 тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушеннях. Якщо у 2019 році цей показник був на рівні 15,5%, то минулого року зріс до  32,5%.

Щодо окремих злочинів, то минулого року було зафіксовано 6 умисних вбиств та 8 справ щодо умисних тяжких ушкоджень. Усі розкриті.

Найбільше звернень було щодо крадіжок – 798 та шахрайства – 129. Окрім того, правоохоронці відкрили 16 справ щодо незаконного поводження зі зброєю, по  13 – оголошеня підозри. Розбійних нападів – 5, розкрито – 4. Грабежів – 21, розкрито – 13.

Минулоріч було відкрито 9 справ було щодо підроблення та використання підроблених документів водія та реєстрації транпортних засобів.

Також, як зазначив правоохоронець, минулого року фактів вимагань та згвалтувань у Смілі зафіксовано не було.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *