У Ротмістрівській громади готові допомагати педагогам

IMG_5084На початку цього року у Ротмістрівській сільській раді розпочав свою роботу довгоочікуваний Центр професійного розвитку педагогічних працівників. Очолює комунальну установу досвідчений педагог Носачівської гімназії Ольга Савченко, викладач української мови та літератури за фахом, спеціаліст із майже 19-річним стажем роботи.

Нині триває підбір висококваліфікованих педагогів-консультантів до Центру, тож скоро він розростеться і буде функціонувати на свою повну потужність.

Центр створено з метою сприяння професійному розвитку педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, їхньої психологічної підтримки та консультування. Основними завданнями працівників новоствореного Центру буде надання консультативної підтримки педагогам громади з різних питань, сприяння їхньому професійному розвитку, а також надання психологічної підтримки.

Також ЦПРПП Ротмістрівської сільської ради взаємодіє та співпрацює з органами місцевого самоврядування, органами та установами забезпечення якості освіти, закладами освіти, міжнародними та громадськими організаціями, а також засобами масової інформації.

Анна Здоровко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *