У гімназію завітав вертеп

vertepНа гімназійній сцені розмістився ВЕРТЕП. Це старовинний пересувний театр, що відтворює стайню з народженням Христа. Вертепи відомі з XVII століття. Цьогоріч учні випускних класів різних шкіл міста насолоджувалися дійством у виконанні студентів факультету іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.
Організаторами Різдвяної вистави польською мовою стали кафедра перекладу і Полонійний центр. Гастролі мали на меті не лише привітати молодь із святами, а й запросити майбутніх абітурієнтів на навчання до одного з найкращих вишів України. 
А потім під звуки музики розгорнулася одвічна історія про народження Немовля, яке змінило Світ. Трохи незвично лунали Різдвяні гімни польською мовою. 
Не залишилися осторонь юнкори творчого об’єднання “ІДЕЯ” і домовилися про співпрацю з Полонійним центром над польсько-українським проектом «Сміла шляхетна». Студентам пообіцяли екскурсію Смілою «Польська доба», розробленою членом Спілки краєзнавців України Світланою Остаповою.

Прес-центр гімназії

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *