Смілянський студент отримав сучасний Apple iPad mini за проходження практики на підприємстві

2_14Ще не забули студенти четвертого курсу як місяць тому вони проходили технологічну практику на підприємствах, як оволодівали практичними навичками майбутньої професії. Під час практики кожен студент намагався проявити себе якнайкраще, повідомляє прес-центр Смілянського коледжу харчових технологій:
“Для одного зі студентів четвертого курсу дата 08.12.2016 року стала приємною несподіванкою в канун новорічних свят. Студент четвертого курсу Іван Студанс  спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» проходив практику на ПАТ «Миронівський хлібопродукт». Під час практики Іван проявив себе  працьовитим та  відповідальним студентом.
Керівництво підприємства відзначило Івана серед багатьох інших студентів-практикантів з різних вищих навчальних закладів України, як найкращого студента, тому особисто завітало до коледжу для привітання та нагородження подарунком. Таким подарунком виявився Apple iPad mini”.
Позитивні та схвальні відгуки директорів великих підприємств з приводу високої якості теоретичної та практичної підготовки студентів завжди надихають педагогічний колектив та дають впевненість в майбутньому коледжу, зазначають у навчальному закладі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *