Сміляни вчили колег по соціальній роботі

cherkassy_1_1У місті Черкаси впродовж 2 днів фахівці Смілянського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виступити у ролі викладачів. Про це вони повідомляють на своєму сайті:
«Мала унікальну можливість навчати спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, УПСЗН та освітян оцінці потреб дитини та веденню випадку. З впевненістю можу сказати, що навчалась від колег також. Їх оптимізм, вміння бачити ситуацію масштабно, емпатія, та людяність просто вражає!

Разом не тільки поглибили практичні знання направлені на вміння оцінити потреби дитини, вміння створювати та працювати в команді, а й напрацювали власну пам’ятку спеціалістів, наповнювалися позитивними емоціями.  Тож, готові ділитися отриманими знаннями та використовувати їх в роботі з сім’ями».

Аналогічні тренінгові заняття пройдуть в м. Сміла та м. Золотоноша.

Вдячність сміляни висловили організаторам – Черкаському обласному осередку «Ліги соціальних працівників України» за якісну підготовку тренінгу та МБО «Партнерство «Кожній дитині» за методичне наповнення.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *