У дошкільному навчальному закладі №57 «Берізка» стартував фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я»

6 квітня у дошкільному навчальному закладі стартував фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди відзначення Всесвітнього дня здоров’я. У комплекси вправ ранкової гімнастики, з метою підвищення зацікавленості дітей до виконання фізичних вправ, були включені елементи з різних видів спорту, різноманітні вправи з предметами (обручі, м’ячі, гімнастичні палиці та інші), танцювальні вправи та елементи аеробіки і фітнесу. Діти із задоволенням виконували вправи під музичний супровід, у спортивних залах та на свіжому повітрі. Велика увага під час проведення ранкової гімнастики приділялася формуванню правильної постави, рухових навичок, координації рухів, просторового орієнтування, розвитку фізичних якостей: швидкості, спритності, сили, гнучкості.
Фестиваль є заходом, який пропагує серед дітей здоровий спосіб життя та необхідність піклування про власне здоров’я, зміцнення фізичного та емоційного стану організму дитини.
Сподіваємось, що фестиваль ранкової гімнастики сприятиме й подальшому вихованню у дошкільнят навичок до самостійних занять та здорового способу життя

в/методист ДНЗ №57 «Берізка» Макарікова С.А.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *