Безпека дитини – спокій родини.

У дошкільному навчальному закладі №57 «Берізка» відбулося урочисте відкриття Тижня безпеки дитини.
Метою проведення «Тижня безпеки дитини» є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок, щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.
На урочисте відкриття було запрошено провідного інспектора Смілянського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області капітана служби ЦЗ Лисенко Ірину Вікторівну.
Ірина Вікторівна познайомила вихованців закладу з нелегкими буднями служби пожежних-рятівників, а також повторила з малюками правила протипожежної безпеки та правила поведінки в надзвичайних ситуаціях. Малюки із захопленням слухали цікаву розповідь капітана служби ЦЗ Лисенко Л.В. про засоби пожежогасіння, важливість та відповідальність роботи пожежників, їхню сміливість при виконанні свого обов’язку.
Діти були в захваті та на мить відчули себе справжніми пожежниками. Хлопчики та дівчатка вирішили обрати собі професію пожежника, щоб допомагати людям і приборкувати вогонь.
На пам’ять про зустріч, Ірина Вікторівна подарувала малюкам цікаві та повчальні буклети «Безпека малюкам»
Колектив ДНЗ №57 «Берізка» та батьківська громада закладу щиро дякує капітану служби ЦЗ Лисенко І.В. за співпрацю.

Світлана Макарікова,
Вихователь-методист

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *