Цьогоріч в області понад 16 тисяч безробітних знайшли роботу завдяки службі зайнятості

пошук роботиЯк інформують в обласній службі зайнятості, протягом січня-жовтня їхніми послугами скористалися майже 73,3 тис. громадян, які шукали роботу. Допомогу по безробіттю отримували 44,1 тис. осіб. Роботу за цей час знайшли 21309 осіб, з них – 16470 зареєстрованих безробітних.

За видами економічної діяльності найбільше громадян працевлаштовані у сільському господарстві (41,5%) та у переробній промисловості (13,5%).

За професійними групами 33,5% працевлаштованих – робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин, 13,1% – професіонали та фахівці, 18,3% – некваліфіковані працівники, 9,3% – працівники сфери торгівлі та послуг, 9,1% – кваліфіковані робітники з інструментом, 6,2% – службовці, керівники.

За 10 місяців за сприяння обласної служби зайнятості 1890 безробітних пройшли професійне навчання.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучили 3021 особу. Безробітні займалися благоустроєм територій, впорядкуванням місць поховань, супроводом людей з інвалідністю по зору, допомогали сім’ям учасників АТО/ООС, працювали на об’єктах соціальної сфери, відбудовували історичні пам’ятки тощо.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *