На сесії міської ради виділили кошти смілянам та затвердили програму підтримки ГО «Чотири лапи»

00585.MTS_snapshot_04.06.79724 листопада у великій залі Будинку рад відбулася 31-а сесія Смілянської міської ради VIII скликання. Перед початком засідання міський голова та присутні вшанували пам’ять полеглих захисників в зоні АТО хвилиною мовчання.

Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Сесію провели із виконанням всіх санітарних вимог у період карантину, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

На порядку денному було 67 питань. Депутати затвердили Програму підтримки Громадської організації «Чотири лапи» щодо регулювання чисельності безпритульних тварину в м. Сміла.

Також, дали дозволи на розроблення технічної документації із землеустрою, проголосували за надання земельних ділянок для будівництва та обслуговування у власність та підтримали питання щодо виділення коштів жителям міста, які опинились в складних життєвих обставинах.

Блок питань був щодо надання дозволів на розроблення проекту землеустрою для відведення земельних ділянок. До деяких з них було внесено зміни. З усіх питань депутати ухвалили відповідні рішення.

00590.MTS_snapshot_00.01.704

00585.MTS_snapshot_04.06.797

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.