Суд вирішив не карати чоловіка, чий собака покусав жительку Сміли

У Смілі собака покусав місцеву жительку, однак суд вирішив не притягувати до адміністративної відповідальності власника тварини.

Про це свідчить постанова Смілянського суду, інформує сайт Прочерк.

Як йдеться в адмінпротоколі, 30 квітня о 14.00 по вул. Олексія Береста власник вигулював собаку потенційно небезпечної породи «Стафф» без намордника, внаслідок чого собака вкусила жінку в ділянку обох кистей, заподіявши шкоди її здоров`ю.

На власника склали адмінпротокол за порушення правил утримання тварин по ст. 154 КУпАП. Суду були надані копії довідки з медичного закладу.

Власник тварини у судовому засіданні пояснив, що раніше до адміністративної відповідальності за ст.154 КУпАП не притягувався. За місцем свого проживання має собаку породи «Стафф», яка 30 квітня 2023 року вирвалася з двору та вибігла на вулицю. Не заперечував, що його собака вкусила потерпілу.

Факт нападу собаки на потерпілу підтвердили обидві сторони судового розгляду. Однак суддя звернув увагу, що адмінпротокол дільничним складено за ч. 2 ст. 154 КУпАП, а вона передбачає адміністративну відповідальність за повторне порушення правил утримання тварин протягом року.

Відтак суд вирішив закрити адміністративне провадження стосовно власника тварини у зв’язку з відсутністю в його діях складу адмінпорушення.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.