У Смілі можуть витратити 10 млн на відеонагляд

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Смілянської міської ради проводить закупівлю послуг із будівництва системи відеоспостереження та аналітики у місті. Свою пропозицію для участі у торгах подало одне підприємство, яке і може стати переможцем. Ціна – 10 млн гривень.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”, інформує сайт 18000.

Свою пропозицію для участі у закупівлі подало лише товариство “Безпечне місто. Охорона”. Власну роботу воно оцінило у 9,8 млн гривень. Завершити її у разі підписання угоди компанія має до кінця поточного року.

Кошторисною частиною документації передбачено придбання 79 камер та 22 одиниці ліцензійного обладнання, яке дозволить розпізнавати номерні знаки авто. Крім того, має бути обладнано три робочих місця для операторів, які слідкуватимуть за роботою системи. Обладнання, яке планує постачати компанія, має бути виробництва фірми ZetPro під брендом Zip. Фінансування робіт має здійснюватися коштом місцевого бюджету.

Станом на зараз у активі компанії “Безпечне місто. Охорона” майже 90 угод із розпорядниками публічних коштів на суму трохи більше 30 млн гривень. Переважно, мова про облаштування систем саме відеонагляду, втім проєкт у Смілі може стати для київського товариства найбільшим та найкоштовнішим. Власниками компанії є Олексій Вихристюк та Олександр Милько.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.