Медики черкаської екстренки допомогли евакуювати дітей із Запорізької області

Вихідними працівники Черкаської екстренки приймали участь у евакуації із Запорізької області дітей з особливими потребами, які перебували у тяжкому стані та потребували медичного супроводу.

З Черкас у перевезені приймали участь два транспорти, а саме: автобус екстреної медичної допомоги «Софія» та один реанімобіль. Загалом, з Черкас у евакуації взяли участь 4 водіїв, 4 лікаря та 7 фельдшерів (15 осіб) .

Разом з нами до евакуації долучилась одна бригада Запорізької екстренки. Всього було перевезено 9 дітей, віком від 4 до 7 років. Четверо з них були з реанімаційного відділення. Одна дитина була на ШВЛ (штучна вентиляція легень), ще чотири дитини потребували постійної кисневої підтримки, медикаментозного забезпечення та спеціального догляду під час транспортування.

З лікувальних закладів Запорізької області діти були доставлені до аналогічних закладів Тернопільської області.

Транспортування вся малеча перенесла задовільно, незважаючи на те, що воно відбувалося більше 12 годин. Такого плану транспортування є перше для автобуса «Софія», а зважаючи на кількість пацієнтів, їхній особливий стан та терміновість евакуації – це було зроблено вперше для всієї екстреної допомоги України.

Загалом, це перевезення тривало більше 28 годин. Загальний кілометраж – 1910 км.

Надалі маленькі пацієнти продовжать лікування в більш безпечних умовах, подалі від проведення військових дій та інших можливих загроз, які наразі існують поблизу лікувальних закладів, в яких вони перебували раніше.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.