Студенти юридичного факультету ознайомились зі специфікою роботи ізолятора тимчасово тримання

Майбутні юристи Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля відвідали ізолятор тимчасового тримання у Черкасах. Відвідувачі поспілкувалися з працівниками та ознайомилися з роботою системи “Custody Records”.

Про роботу правоохоронців та системи “Custody Records” розповів студентам начальник сектору організаційного забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб Олег Коломієць.
Він деталізував про підстави та порядок приймання затриманих і взятих під варту осіб. Процесуальні строки їх перебування в спецустанові. Продемонстрував камери та умови в яких перебувають утримувані особи, а також несуть службу поліцейські.

Система “Custody Records” спрямована на забезпечення дотримання прав затриманих осіб та захист правоохоронців від безпідставних звинувачень.

«Ця система — про справедливість і паритет сторін. Вона фіксує дії затриманого в режимі онлайн, дає змогу спостерігати, що відбувається із затриманою особою та дистанційно аналізувати роботу самих поліцейських», — зазначив Олег Коломієць.

У знак вдячності студенти передали подяку співробітникам сектору організаційного забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб ГУНП в Черкаській області за плідну співпрацю у сфері практичної підготовки студентів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.