У міській раді прозвітували про роботу за 2023 рік

У 2023 році Смілянською міською радою було проведено 17 пленарних засідань сесій, з них 12 чергових та 5 позачергових. На розгляд ради було винесено 1293 питання, з яких було прийнято 1275 рішень. Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

До плану роботи міської ради було включено різноманітні теми, зокрема:
🔸16 основних питань;
🔸проєкти рішень управління архітектури, містобудування, земельних відносин;
🔸проєкти рішень управління соціального захисту. Важливо відзначити, що всі ці питання були розглянуті та вирішені з урахуванням інтересів громади.

Між пленарними засіданнями проводилися засідання постійних комісій міської ради. За звітний період їх проведено 104:
– засідань комісії з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності – 27;
– засідань комісії з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування – 23;
– засідань комісії з питань житлово-комунального господарства – 15;
– засідань комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, засобів масової інформації – 20;
– засідань комісії з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій – 19.

Для детального ознайомлення з проєктами рішень, що виносяться на розгляд міської ради перед кожною черговою сесією, проводяться депутатські слухання, на які запрошуються депутати та розробники проєктів рішень. Таких слухань було 12.

З рішеннями та проєктами рішень міської ради можна ознайомитись на сайті міської ради за посиланням https://smila-rada.gov.ua.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.