Студентська молодь та викладачі підтримали екологічну акцію «За чисте довкілля» та прибрали парк Бобринських

3 (4)Студенти Смілянського коледжу харчових технологій Національного університету харчових технологій в рамках щорічної загальнодержавної екологічної акції «За чисте довкілля» та міжнародного соціально-екологічного фестивалю «ЧистоFest» активно долучилися до прибирання навколишньої території коледжу та старовинного парку графів Бобринських біля стадіону «Авангард». Протягом квітня студенти, викладачі та співробітники разом займаються озелененням території коледжу та приведенням її в належний естетичний вигляд. Впорядковують газони та квітники, прибирають наслідки як зими, так і людської безвідповідальності – гниле листя, сухе гілля та сміття. Активно попрацювали студенти груп ВЦР17, ОРГ/МД17, МЕХ17, ОМР17 та ПСК17.

Зелені насадження – один із головних показників благоустрою нашого міста. Стало доброю традицією щороку висаджувати садженці дерев та декоративних кущів як на території коледжу, так і поза його межами, оновлюючи  ландшафт старого парку.

За ініціативи студентів групи ОКС17 та класного керівника О.В.Стеблини  було придбано та висаджено цінні породи дерев “Ялинка блакитна. Глаука”. Деревця виростуть міцними і красивими та будуть довгі роки радувати майбутніх студентів.

Студенти в рамках роботи гуртка «Квітуча планета» під керівництвом В.М.Строгецької посіяли квіти та розбили нові квітники, інформує прес-центр навчального закладу.

1 (6) 1 (8) 1 (15) 1 (18)3 (1) 3 (4)

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *