Дітей запросили у природознавчу, екскурсійну мандрівку

31100352_994970537322209_2821794771897417728_nЩороку навесні в Україні відзначають День довкілля в третю суботу квітня, починаючи з 1999 року, згідно з Указом президента України (про Довкілля). Для учнів 3-А кл. НВК гімназії ім. В.Т. Сенатора  кл. керівник Степаненко Т.А.) була організована пізнавальна екскурсія, яку для школярів провела екскурсовод, працівник Смілянського краєзнавчого музею Лариса Петрушевич.
Екскурсійний маршрут розпочався біля пожежної частини: зупинившись біля меморіалу, присвяченому Героям-пожежникам, діти дізналися про мужність смілян-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.
Наступна зупинка була біля гармати, що знаходиться на території школи № 3- колегіуму: Лариса Василівна розповіла про події, що відбувалися на території міста під час Другої Світової війни. Поряд росте одне із найстаріших дерев міста – 290–річного дуб, ширину якого діти спробували виміряти за допомогою обіймів.
Завітавши до парку культури і відпочинку, третьокласники познайомилися з історією створення парку, його архітектурними пам’ятками, на власні очі побачили рідкісні рослини, які ростуть на території парку. 
Та найголовніше-наші юні дослідники зрозуміли: завдання кожної людини – берегти нашу планету, а особливо рідне місто. Адже від стану навколишнього середовища залежить наше здоров’я та здоров’я майбутніх поколінь, інформують у центральній бібліотеці для дітей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *