Смілянські байкери закликають до взаємоповаги та загальної безпеки на дорогах (Фото)

IMAG3090 (2)У Смілі розпочато новий мотосезон. Разом з тим на дорогах міста все більше стає двоколісних учасників дорожнього руху, а також зростає аварійна небезпека, адже нерідко саме після зими частішають випадки ДТП та підвищується кількість аварійних ситуацій за участю автомобілів і більш верткого транспорту – мотоциклів та скутерів. Щоб акцентувати на тому, що водії двоколісного транспорту також повноправні учасники руху і з початком мотосезону потрібно більш уважнішими бути на дорогах байкери організували біля площі у центрі міста інформаційну акцію. 

– Таким чином прагнемо нагадати водіям авто про те, щоб вони звертали на нас увагу, роздаємо листівки «Увага! Мотоцикліст!». За зиму водії звикають до того, що на дорозі майже немає мотоциклістів і не звертають уваги на додаткові заходи безпеки руху. Все ж з початком весняно-літнього сезону двохколісного транспорту стає значно більше, тому є необхідність нагадати водіям про себе, – розповідає керівник товариства смілянських байкерів «Smila Moto-Help» Владислав Крамаренко.

У листівках звертають увагу на прості правила дорожнього руху, які допоможуть комфортно почувати себе водіям як чотириколісного, так і двоколісного транспорту, закликають до взаємоповаги та створення загальної безпеки на дорогах. Листівки байкери роздавали перехожим та залишали на лобовому склі автівок. Також усі охочі мали нагоду сфотографуватися на залізних конях, вишикуваних біля площі. Примітно, що байкери не лише проводять інформаційну роботу, але й часто беруть участь у різноманітних благодійних та соціальних акціях, приміром, неодноразово привозили допомогу у школу-інтернат.

IMAG3090 (2) IMAG3082 (2) IMAG3078 (2) +IMAG3091 (2) IMAG3124 (2)

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *