Сміляни взяли участь у «eTwinning Plus Practical Session 2017»

20170728_164428В Києві відбувся черговий тренінг з серії eTwinning Plus Practical Session 2017.  Участь у заході взяли близько 30 ітвіннерів з усієї України, серед яких учитель школи №3-колегіуму Наталія Голоднюк; амбасадори Олена Лук’янець та Юлія Троян; і представники PSA Ukraine – Сергій Теплов  і Валентина Величенко.
Детальне знайомство з програмою розпочиналося з виступів команди PSA. Сергій Теплов ознайомив  учасників з головними ідеями eTwinning та ключовими компетенціями XXІ століття, які програма допомагає розвивати в учнях. А Валентина Величенко розповіла про важливі перші кроки в eTwinning: які основні правила участі, яку допомогу надають амбасадори та PSA, які можливості відкриває український сайт програми.
Олена Лук’янець продемонструвала вчителям інструменти порталу eTwinning Plus, а Юлія Троян розповіла про можливості TwinSpace. За підтримки амбасадорів учасники познайомилися з сервісом для опитування Kahoot, в якому одразу потренувалися використовувати всі нові інструменти. Юлія Троян також поділилася своїм досвідом реалізації якісного проекту, що отримав відзнаки Quality Label.
20170728_103551Загалом, учасники ознайомились з  основними функціями TwinSpace та поділилися власним досвідом реалізації успішного проекту. Вчителі мали нагоду вкотре переконатися, що навчання і розваги – не протилежні, а взаємодоповнюючі речі.
Учасники тренінгу отримали багато корисної інформації, практичних навичок та нових друзів-колег, а це значить, що  з початком нового навчального року наш навчальний заклад продовжуватиме працювати з новою потужністю, і, відповідно, створюватиме успішні проекти.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *