Шлях сильної жінки Ганни Йосипівни Сторчак

Сторчак1Праця жінок заслуговує на велику вдячність, а особливо жінок, які працюють в полі щодня під спекотним сонцем. Про одну з таких жінок піде мова, а саме про Ганну Йосипівну Сторчак (на знімку: Ганна Сторчак – друга праворуч, фото із сімейного архіву).
Народилася Ганна Йосипівна в липні 1927 року в с. Чижівка Звенигородського району. Сім’я була велика, шестеро дітей. Коли дівчинці виповнилося шість років, помер батько. Всі турботи про виховання та годування дітей лягли на плечі мами. Життя стало важким. Маленька Ганна в школу майже не ходила, тому що у великій родині було багато справ.
Свій трудовий шлях Ганна Йосипівна розпочала ще у підлітковому віці. Допомагала мамі по господарству та працювала разом з нею у полі на буряках. Проходили роки, а вона так і продовжувала працювати в колгоспі, в полі на буряках.  Згодом очолила ланку, в якій працювало 20 жінок. Врожаї буряків завжди були високими – 350-360 центнерів з гектара. Коренеплоди завжди були викопані вчасно, до першого морозу, бо такий був девіз цієї ланки: «Виростити та вчасно викопати».

Більше у газеті «СМІЛА» від 26 липня.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *