Сміляни вчилися мультидисциплінарному підходу у виявленні та допомозі тим, хто постраждав від торгівлі людьми

zavantazhennyaСпеціалісти смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді не лишаються осторонь такої проблеми як «Торгівля людьми» і є активними учасниками різних заходів, спрямованих на протидію цьому ганебному явищу. Днями відбувся тренінг «Мультидисциплінарний підхід до виявлення, ідентифікації та надання комплексної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми» організованого Черкаською благодійною організацією ЛЖВ «Від серця до серця» за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ). Про це повідомляють у смілянському ЦСССДМ.

Ця міжнародна організація, державні органи та партнерські громадські організації надають безкоштовну та анонімну медичну, психологічну та юридичну допомогу, проводять професійне навчання, допомагають сім’ям постраждалих тощо.

Смілянський район саме перебуває на етапі створення мультидисциплінарної команди для оперативної співпраці спрямованої на виявлення, ідентифікацію та надання послуг особам які постраждали від торгівлі людьми, відповідно до законодавства. Позитивним аспектом є ще й зміна в законодавстві стосовно збільшення розміру одноразової допомоги особі що постраждала від торгівлі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *