Завершується Всеукраїнський тиждень права

20161209_110044З 05 по 09 грудня 2016 року в державному навчальному закладі «Смілянський центр підготовки  і перепідготовки робітничих кадрів»  традиційно пройшов Всеукраїнський тиждень права.
Протягом цього періоду було проведено ряд заходів, присвячених цій тематиці. Тиждень розпочався з уроку «Права людини» з нагоди проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
Була організована та проведена зустріч з  юристом Дмитром Пашковським на якій відбулася бесіда  про реалізацію прав людини у сучасному українському суспільстві.
Викладач правознавства Володимир Шевченко провів правовий брейнг-ринг «Права, свободи та обов’язки громадян України»  серед учнів І та ІІ курсу.
У бібліотеці учні мали нагоду відвідати виставку новинок правової літератури на тему «Права людини».
Згідно плану заходів учні переглянули відеофільм «Правда про торгівлю людьми», який розповідає про проблему в Україні, наводить нові статистичні дані, дає поради, як не потрапити в руки «торговців живим товаром» та відкриває причини, через які люди добровільно стають рабами.
Як інформує прес-центр навчального закладу, учні навчального закладу отримали знання з питань правової культури та усвідомили, що наша Україна є правовою, демократичною державою, а також про потреби шанування та дотримання основного закону нашої держави – Конституції України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *