В області знято обмеження руху пасажирського транспорту та вантажівок дорогами загального користування

skolskaya_doroga2-710x434Зважаючи на покращення погодних умов, з 8 години 9 грудня Службою автомобільних доріг у Черкаській області прийнято рішення про зняття обмеження руху пасажирського, великовагового та великогабаритного автомобільного транспорту на всіх автомобільних дорогах загального користування у Черкаській області. Про це повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.
Для забезпечення проїзду автошляхами області, дорожніми підрозділами Служби автомобільних доріг у Черкаській області цілодобово вживаються всі необхідні заходи по обробці дорожнього покриття протиожеледними матеріалами та піщано-соляною сумішшю.

Нагадаємо, у зв’язку з погіршенням погодних умов з 17 години 8 грудня було прийнято рішення про обмеження руху пасажирського, великовагового та великогабаритного автомобільного транспорту на всіх автомобільних дорогах загального користування у Черкаській області.

Також водіїв закликають бути уважними та обережними за кермом. Дотримуватись неухильно правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість і не виконувати ризикованих маневрів.
Варто планувати дальні поїздки у світлу пору доби та слідкувати за технічним станом автотранспорту. Краще попередити виникнення надзвичайних ситуацій.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *