У Смілу прибув волонтерський “Потяг Єднання України”

dsc_0058-3Сьогодні у Смілу прибув волонтерський агітаційний “Потяг Єднання України “Труханівська Січ”. Його пасажири – більше 60 волонтерів із різних куточків України –  це студенти, громадські активісти, військові, курсанти одного із навчальних закладів Києва та ін. 12 грудня потяг вирушив із Києва, прямує на Південь. У дорозі  буде 10 днів. Першою зупинкою довгого маршруту стала станція ім. Тараса Шевченка.
Незважаючи на холодну та похмуру погоду, сміляни зустріли гостей із теплими вітаннями. До гостей звернулися від міської влади заступник міського голови Людмила Осейко,  від районної влади – заступник голови райдержадміністрації Людмила Абрамова, також представники міського та обласного управлінь освіти, молоді та спорту. Учасникам волонтерської групи передали подарунки, адресували щирі напутні слова і подяку. Адже зі Сміли гості рушили автобусами на Чигирин, потім в місто Дніпро і далі за маршрутом. 22 грудня волонтери повернуться в Київ. На згадку всі учасники сфотографувалися біля однієї з пам’яток нашого міста – потягу-музею.
Масштабний захід проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України на виконання розпорядження Президента України.

dsc_0037-2 dsc_0043-2 dsc_0050-2dsc_0047-2 dsc_0074-2 dsc_0078-2

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *