Смілянську молодь вчать цінувати птахів

30724570_1509814352461156_2085068787829280964_n19 квітня на базі школи №3 – колегіумі зібралися учні 7 – х класів всіх шкіл м.Сміли для зустрічі птахів та проведення пізнавально – розважального свята «Зустріч птахів». Мета заходу – привернути увагу школярів, всіх громадян міста до проблем збереження пташиного світу.Розпочалося свято віршами, презентацією та чарівною піснею про птахів. А далі свято продовжилося: конкурсами та вікторинами, у яких учні розповідали про птахів, відгадували загадки, називали весняні прикмети, впізнавали пернатих за співом та малюнками, співали пісні. Багато цікавинок про птахів підготували учні 10 класу школи №3 – колегіум разом з учителем біології Інною Володимирівною Галетою. 
Учні спілкувалися, змагалися, а компетентне журі вчителів біології визначали переможців. 
Школярі принесли подарунки пташкам – пташині будиночки. Кожна хатинка була особливою, важко навіть визначити кращу. За уявленнями наших предків, пташки – вісники радості, їх завжди цінували і оберігали. Тому Свято зустрічі птахів має велике виховне і екологічне значення. Шпаківня, зроблена власноруч, крихти у годівничці і є проявами поваги до природи, любові до рідної землі.
А на згадку про зустріч всі учні отримали виліплену з тіста перших вісників весни.
Зустріч птахів була дійсно святковою. Сподіваємося, що завдяки щирим дитячим турботам птахів у нашому краї буде все більше і більше, інформує методист природничих дисциплін  Людмила Івченко у мережі Facebook.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *