В Смілянській ОДПІ відбулася всеукраїнська акція  “За чисте довкілля”

SDC11344Щороку протягом квітня-травня проводиться всеукраїнська акція  “За чисте довкілля”, яка була започаткована розпорядженням Кабінету Міністрів України у 2010 році.
Цього року до працівників Смілянської ОДПІ на чолі  з начальником Анатолієм Мовчаном долучився Територіальний центр соціального обслуговування Смілянського району на чолі з директором Галиною Кравченко. Працівники установ з ентузіазмом прийняли участь у всеукраїнській акції “За чисте довкілля”, завдяки чому прибрано приміщення ОДПІ та  впорядковано прилеглі до приміщень території.

Проведення таких заходів підкреслює цінність природних багатств, їх охорону та збереження. Адже, від стану навколишнього середовища залежить наше здоров’я та здоров’я майбутнього покоління. Тому працівниками ОДПІ проведено ще й озеленення території, висаджено кущі троянд, бузку та ялинки.

Сподіваємось, що і кожен із Вас прийме активну участь у проведенні  днів упорядкування територій населених пунктів та  своєю сумлінною працею внесе посильний вклад в загальну справу, поліпшить та створить умови сприятливі для життєдіяльності усіх мешканців та гостей м. Сміла. Всі ми повинні розуміти, що обличчя міст, де ми живемо, залежить тільки від нас самих та від нашої поваги до самих себе і до свого рідного краю, інформують у Смілянській ОДПІ.

SDC11365 SDC11421 SDC11412 SDC11344

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *