Смілянському району відшкодували втрат сільського та лісогоподарських виробництв на 0,8 мільйона гривень

НГОСтаном на 1 січня 2017  року на рахунках місцевих рад Черкаської області акумульовано 7,6 млн гривень, які надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. Зокрема торік надійшло 825,37 тис. грн. Про це повідомляють в Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області.
Серед районів, де нині найбільше зазначених коштів перебуває на спецрахунках місцевих рад – Смілянський – 0,8 млн грн.
Також серед цього списку: Звенигородський (1,6 млн грн.), Черкаський (1,3 млн грн.), Канівський (0,9 млн грн.) райони.

Довідка:
Відповідно до Земельного кодексу України кошти, які надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв, використовують на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб. Також фінансовий ресурс направляють на поліпшення угідь, охорону земель, проведення інвентаризації, нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.
Відшкодуванню підлягають втрати сільськогосподарських угідь, лісових земель і чагарників як основного засобу виробництва в сільському і лісовому господарстві внаслідок вилучення (викупу) їх для потреб, не пов’язаних із сільськогосподарським і лісогосподарським виробництвами.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *