Смілянська прокуратура скерувала до суду обвинувачення щодо лікаря

Prosecutor_of_UkraineПід процесуальним керівництвом Смілянської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування в кримінальному провадженні за обвинуваченням лікаря однієї з лікарень міста Сміли у вчиненні кримінального правопорушення, передбачених  ч. 2 ст. 140 (неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому) Кримінального кодексу України.

Під час досудового розслідування за результатами необхідних експертиз установлено, що у 2016 році невірне надання медичної допомоги при пологах лікарем акушер-гінекологом перебуває в причинному зв’язку із пологовою травмою новонародженого, та спричинило тяжкі наслідки неповнолітнього у вигляді інвалідності І групи з дитинства. З моменту народження по даний час (більше року) дитина в тяжкому стані, перенесла численні операції та близько десяти разів перебувала в реанімаційному відділенні обласної лікарні.

Наразі обвинувальний акт відносно лікаря у даному кримінальному провадженні зкеровано до суду, інформують у Смілянській місцевій прокуратурі.

Довідково: за доведеності вини в суді, особі загрожує покарання в вигляді обмеження або позбавлення волі до 3-х років та позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *