Відділ внутрішньої безпеки ДФС у Черкаській області звітує про боротьбу з корупцією

За 7 місяців відділом проведено 678 профілактичних заходів з упередження вчинення посадовими особами ДФС області та митниці корупційних правопорушень.
Відбулось 81 службове розслідування і перевірки, за результатами яких керівництву державних податкових інспекцій області внесено 12 подань для вжиття заходів реагування відносно підлеглих працівників. 9 працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності. 8 працівникам фіскальної служби області винесені офіційні застереження про недопущення вчинення протиправних дій.
До органів прокуратури з початку року направлено 26 матеріалів для надання правових висновків діям податкових та митних працівників, інформують у Головному управлінні ДФС у Черкаській області.
За результатами розгляду матеріалів перевірок відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Черкаській області відкрито 8 кримінальних проваджень – 5 відносно співробітників ДФС у Черкаській області щодо вчинення ними кримінальних проступків, 3 – за фактами передачі суб’єктами господарювання неправомірної вигоди (хабара) працівникам фіскальної служби. Триває досудове слідство.
Відносно восьми працівників ДФС області складено протоколи про вчинення корупційних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 172-6 КУпАП – за несвоєчасну подачу е-декларацій про доходи за 2016 рік, які направлено до суду для прийняття відповідного рішення. Двох працівників притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу.
По кримінальному провадженню, внесеному до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) суб’єкту господарювання оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, складено обвинувальний акт та направлено матеріали до суду для прийняття відповідного рішення.
По кримінальному провадженню, внесеному до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.366-1 КК України (декларування недостовірної інформації) оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення працівнику ДФС в області, складено обвинувальний акт та направлено матеріали до суду для прийняття відповідного рішення.
Робота з упередження і виявлення кримінальних та адміністративних корупційних правопорушень в органах ДФС області та митниці триває

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *